OBSLUHA CNC NÁSTROJÁŘSKÉHO SOUSTRUHU

Co Vás čeká?

Práce u nás je velmi specifická. Budete obrábět technicky náročné díly, takže budete potřebovat nejen ruce a zkušenosti, ale především bystrého ducha. I když budete mít technickou podporu v programátorech, můžete se zdokonalit v programováním na CNC strojích a část této práce zastat samostatně.

A co za to?

Rozhodně u nás technicky nezakrníte, naopak máte šanci se stát špičkou ve svém oboru – což se vždycky hodí. Bojíte se Alzheimera? Nemusíte! Nejlepší prevencí je, když Vaše mozkové závity jedou naplno!. Jo a také platíme včas a docela dobře…

Potřebujeme, abyste zvládli:

  • obsluhu CNC soustruhu - systém Fagor
  • kontrolní měření vyrobených dílů
  • denní údržbu stroje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vyučení v oboru - SOU, SŠ
  • praxe s obsluhou CNC
  • čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
  • smysl pro detail

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe v kusové a malosériové výrobě
  • samostatné programování­ CNC stroje

Co vám můžeme nabídnout

  • hlavní pracovní poměr, pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • dvousměnný provoz - 7,5 hodinové směny - ranní, odpolední
  • stálé pracoviště v sídle firmy
  • příspěvek na stravování
  • pracovní pomůcky a oděvy
  • jednání na férovku - co slíbíme, splníme
  • 13 plat dle hospodářského výsledku